Kwaterunek na Saint Martin/Sint Maarten

Przybywając na Saint Martin, mamy do wyboru ponad osiemdziesiąt hoteli o różnorodnej klasie, około dwustu willi i domów do wynajęcia, oraz wiele plażowych resortów.

Na Saint Martin nie znajdziemy raczej noclegów rodzaju bed and breakfast ani też pokojów przy rodzinie, takie formy noclegu nie są tu zbyt popularne. Na miejsce wypoczynku można wybierać spośród wielu hoteli sieciowych – na przykład Hyatt lub Radisson,  jak i  miejscowych. Rozpiętość cenowa naprawdę może przyprawić o zawrót głowy, gdyż noclegi zaczynają się na 90 dolarach za noc, a kończą na ponad 600, w zależności od standardu hotelu, a trzeba przyznać, że Saint Martin potrafi zadbać o klienta. Wszystkie niemal hotele maja przepiękne widoki na plażę lub znajdują się w niecodziennych, malowniczych lokalizacjach. Istnieje także możliwość nocowania na którejś ze starych plantacji, i taki nocleg może stać się niezapomnianym wspomnieniem.

Nie ma tutaj kempingów ani pól namiotowych. Formą wypoczynku najbardziej zbliżoną do natury są małe domki na plaży po francuskiej stronie wyspy. Wszystkie miejsca wypoczynkowe są schludne, zadbane i bezpieczne. Być może na taką sytuację ma wpływ poziom życia mieszkańców Saint Martin – na wyspie tej nie występuje ubóstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *