Plany rewitalizacji San Juan

Wydaje się, że San Juan nie wygląda na miasto, które potrzebuje rewitalizacji. Stare domy, piękne uliczki i malownicze wybrzeża zdają się być idealne, a jednak w starej części miasta – The Isleta – znaleźć można wiele luk projektowych. W tej części San Juan nie ma dostępu do plaż, a ruch samochodowy jest za duży.

Polowanie na Marlina

W San Juan do 22 sierpnia trwają 57 Międzynarodowe Zawody Rybackie (International Billfish Tournament). Imprezę organizuje Club Nautico de San Juan. Udział biorą zawodnicy z 9 krajów – z Panamy, Gwatelamali, Dominmikany, Stanów Zjednoczonych, Bermudów, Wysp Dziewiczych, Francji i Portoryko, na 45 łodziach. Miejsce zawodów uważane jest za wyjątkowe.

Pamiętniki Rickiego Martina

Dzisiaj podano do wiadomości publicznej, że pamiętniki piosenkarza Rickiego Martina zostaną wydane 2 listopada b.r. w Stanach Zjednoczonych. Artysta opisze w nich swoje dzieciństwo na Portoryko i doświadczenia w zespole Menudo, oraz odczucia związane z ojcostwem. Jak sam mówi, książka pozwoliła mu w pełni otworzyć się na świat, a także odkryć wszystkie ścieżki, dzięki którym stał się sławny.

Nowe rozwiązanie dla budynków po sieci DVD Blockbuster

Znaleziono nowe zastosowanie dla opustoszałych budynków po sieci wypożyczalni DVD Blockbuster: La Familia Pawn and Jewelry otworzyło kolejny salon ze swoimi produktami na Curry Road w San Juan w jednym z pustostanów. Sklepy z biżuterią La Familia Pawn posiada swoje salony w dwóch innych punktach Portoryko, także w budynkach bo Blockbuster.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *